0242 782 40 46
AKTİVİTELER

Aktiviteler
Unutulmaz Tatil Anıları
Misafirlerimizin sportif faaliyetlerden yararlanması için masa tenisi, dart , plaj voleybolu gibi imkanlar sunulmaktadır.Özel şahıslar tarafından dalış , binicilik, fitnes, Hamam, Sauna, su sporları ( jet-ski , su kayağı ) , paraşüt hizmetleride verilmektedir. Tesisimizde animasyon , mini club ve mini anfi tiyatro bulunmaktadır.

Havuz ve Plaj
Otelin sahile bakan yamacında 700 m2 alana sahip açık havuz bulunmaktadır. Havuzun etrafında, şezlonglarda dinlenebilir ya da güneş altında bronzlaşabilirsiniz. Miarosa Konaklı Garden tesisimizin konumlandığı koyun kendine ait özel sahili bulunmaktadır.

 

Mini Club
Çocukların tatillerinde eğlenmesi ve güzel anılarla ayrılmalarını isteriz. Bu sebeple otel bünyesinde çocuklara özel bir park ve anfi tiyatro bulunmaktadır. Animasyon ekibimizin çocuklara özel hazırlanan aktivitelerle onlarla eğlenirken siz de tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Animasyon
Animasyon ekibimiz tarafından hazırlanan zengin ve güncel animasyonlarla hem gündüz etkinliklerine hem de gece etkinliklerine katılabilirsiniz. Şovlar, yarışmalar, spor aktiviteleri ve özel programlar tatilinize renk katacak.

Su Sporları
Konaklıda dalış yapmak isteyenler için keyfli bir bölgedir. Amatör ve profesyonellere dalış hizmeti veren dalış okulu bulunmaktadır.

Ayrıca, heyecan severler Jet-Ski, Paraşüt, banana, ringo, su kayağı gibi aktiviterle unutulmaz anlar yaşayabilirler.

 

 

 

 WhatsApp ile iletişime geç